5361 ONICE ORANGE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 5361 |
| Color | ORANGE |
| Bundle | 7 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 157cm / 62inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2304kg |
| Block | 5361 |
| Color | ORANGE |
| Bundle | 8 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 157cm / 62inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2000kg |
| Block | 5361 |
| Color | ORANGE |
| Bundle | 9 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 283cm / 111inch |
| Height | 155cm / 61inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2200kg |